Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehetett a cigiben?

Mi lehetett a cigiben?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elmentünk haverokkal koncertre, előtte persze ittunk. Én nem túl sokat, 2-3 pohár bort, egy sört és egy vodka-narancsot. Indulás előtt elszívtam egy - állításunk szerint minőségi - füves cigit. Az íze, illata gyanús volt, de nem foglalkoztam vele egészen addig, amíg fél óra múlva valami egészen megmagyarázhatatlan pánik jött rám. Odaértünk a koncertre, 2 órán át izzadtam és remegtem, nem nagyon tudtam magamról. Rendkívül kellemetlen volt, de végül épségben hazaértem. Utána egy hétig kb teljesen le volt tompulva az agyam, olyan érzés volt, mintha képtelen lennék a logikus gondolkodásra. Azóta szerencsére egyre ritkábban ugyan, de azért még előfordulnak apró leblokkolások. A kérdésem: mi lehetett a cigiben, ez minek a hatása? Illetve hosszútávú/maradandó következményei lehetnek az esetnek?

2020. ápr. 26. 12:05
 1/7 anonim válasza:
100%

Ha kannabisz illata volt, akkor lehet levolt fújva WD-40-el.

Ha nem volt kannabisz illata akkor bio/herbál, vagy WD-40-es dohány egy kis patkányméreggel megbolondítva.


Vagy esetleg a THC olyan területen hatott az agyadban, ahol pánikot,szorongást idézett elő ezáltal a közérzeted is rosszabb lett és most azthiszed, hogy mérget szívtál ezáltal lehet, hogy csak átver az agyad, hogy úgy érzed mintha lebutultál volna.

2020. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindegy mi volt benne.

Tanuld meg hogy soha semmit nem szívsz el.

2020. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első hozzászóló utolsó variációja érdekes, nem is gondoltam, hogy ilyesmi előfordulhat. Bár nyilván sosem fog kiderülni, hogy pontosan mi volt, azért érdekelnek a lehetséges esetek. Köszönöm szépen a segítséget!
2020. ápr. 26. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem most ugyanez van, es volt mar kb 5x eddig eletem során. Volt hogy szívtam, volt hogy szívtam es ittam is, de volt hogy csak ittam, szoval nem tudom mar a fűvel összekötni. En is erre gondoltam hogy esetleg illuminalt állapotban valamin beparazok es az tart utana eddig, de van amikor meg semmi nincs masnap. Nekem is mindig egy hetig tart. De mostmar nem akarok es tudok ezzel kiserletezgetni, mert ilyenkor 1 hetig fullra kiesek a rendes életemből, semmit nem bírok felfogni..
2020. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Furcsa...lehet, hogy egyszer tudtodon kívül Te is ilyen herbált szívtál, mint ahogy az előtted szólók írták nekem, és azóta ha iszol vagy szívsz, felerősödik ez a kellemetlen érzés/hatás. Vagy nem tudom, nem értek ehhez. Én azóta nem szívtam és nem fogyasztottam alkoholt. Minden tünet elmúlt, egyedül annyi maradt meg, hogy ritkán, 2-3 hetente rám jön egy erős, leküzdhetetlen remegés pár perc erejéig. Soha többet bele nem szívok egy olyan cigibe sem, amiben nem tudom, mi van. :)
2020. nov. 17. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat az buztos hogy engem is egy életre elijesztett a futol, de mostmar inni is félve szoktam..
2020. nov. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha iszol ne szívj rá füvet. A kettőnek ugyanis pont ellentétes a hatása. Én egyszer bepijáltam és rászívtam aztán majdnem megmurgeltam annyira rosszul lettem. Ülve hánytam meg nem tudtam járni sem. A herbált meg el lehet teljesen felejteni.
2021. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!