Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok ilyen nyomott,...

Mitől vagyok ilyen nyomott, fáradt?

Figyelt kérdés

Viszonylag korán szoktam kelni (fél 8-8fele általában mindig fent vagyok), aztán igazából onnantól egésznap pörgök, főzés, takarítás, stb., és délután olyan 3-4 óra körül meg rámjön ez a hirtelen fáradtság, nyomottság, szemeim is ragadni akarnak le, néha enyhe fejfájás is szokott mellé társulni. Nem tudom, már mire gondoljak, tavaszi fáradtságtól kezdve már minden eszembe jutott, de már február vége óta rajtam van ez a “tavaszi fáradtság”, ilyen sokáig tarthat ez?

Mondjuk mellékesen most meg van a menstruációm, az közrejátszhat?



2020. ápr. 26. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a menstruáció közrejátszhat. Meg az is, hogy milyen az életmódod, az életviteled. Gyakorlatilag olyan vagy, mint a legtöbb ember. Egy mókuskerékben szaladgálsz egész nap, jelenleg még bezárva is, semmi igazi kikapcsolódás, feltöltődés...ne csodálkozz. :)
2020. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pajzsmirigy problemanal az elso jel az almossag. En alulmukodom, arrol tudok megosztani tapasztalatot. Az almossag mellett arulkodo jel, hogy kb 2-3 naponta mentem nagy wczni olyan lassu volt az anyagcserem. Ha te se naponta mesz nagy dolgot intezni, akkor gyanakodhatsz.mielott kiderult volt olyan, hogy munka kozben elaludtam az urodavsn ulve pedig ejszaka mindig jol aludtam.
2020. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az viszont lehetseges, mert nem mindennap tudok nagy wc-zni, volt olyan hogy 1 heten csak egyszer tudtam nagy nehezen:/
2020. ápr. 27. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!