Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem mindig magam...

Miért érzem mindig magam melankolikus nyomott hangulatban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy éve körülbelül mióta elkezdődött a sérülési időszakom nem érzem jól magam a bőrömben. Azt már beláttam, hogy nyomasztott egy ideig, hogy próbáltam elnyomni magamban azt hogy biszexuális vagyok. Persze benne van az is a dologban hogy rengeteg elvárással állítom szembe magamat és nem látom magamat szépnek de úgy érzem más is van a háttérben. Volt egy traumám még 1 osztályos koromban olyan dolgokat éltem meg amit senkinek sem kívánok. Molesztálás, rettegés és sok más viszont ezek már egy ideje eszembe sem jutnak de félek ezek miatt érzem magam rosszul a bőrömben. Nincs kivel ezeket megosztanom bár egy barátnőm van aki jóban rosszban ott van nekem de nem akarom neki kiönteni a sok fájdalmamat mert ő sincs éppen a helyzet magaslatán. Szerintetek lehet köze ennek a dolgonak az állandó melankolikus hangulatomhoz esetleg más is tapasztalt régi sérelmek eljövetelét avagy csupán nyomott hangulatot a serdülő időszakában?

2019. máj. 7. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. A hormonjaid ilyenkor megbolondulnak. Ha jó dolgok történnek veled, azt valóságos csodaként éled meg, ha meg rosszak, azt tragédiaként. Nálad most az utóbbi dominál. Azt felejtsd el, hogy máris biszexnek bélyegzed magad, ez csak egy pillanatnyi állapot. Majd 5-6 év múlva eldől, addig még többször is változhat. A molesztálás viszont komoly dolog és az is lehet, hogy depressziós vagy. Szólnod kellene a szüleidnek, hogy vigyenek el egy pszichológushoz. Tudom, hogy sem a barátaidnak, sem a szüleidnek nem akarsz ezekről beszélni, de a pszichológus pont ezért van. Előtte nem kell eljátszanod, hogy minden oké és nyugodtan elmondhatsz neki mindent.
2019. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!