Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki lehet bírni alvás nélkül...

Ki lehet bírni alvás nélkül egy éjszakát?

Figyelt kérdés
Úgy hogy közben tudj tanulni.
2020. máj. 1. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kipihened magad, úgy igen, ki kehet.
2020. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem sok ertelme van sok uj anyagot elotte par oraval olvasni, mint a vizsga van..
2020. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Ki lehet, de az anyagnak a fele sem fog megmaradni. Többet vesztesz vele, fáradtan a vizsgán sokkal nehezebb visszaidézni vagy gondolkodni.
2020. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy beadandót írtam meg így. De a másnapom durva volt.. Tanulni max. úgy tanultam éjjel, hogy hajnal 3ig, aztán lefeküdtem aludni.
2020. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Képaláírás a fenti kérdéshez:

Amikor 1 hete megtudtad, hogy mégis lesznek érettségik a tervezett időben.

2020. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de az agyteljesítményed kopik. Minél kipihentebb vagy, annál jobban fog az agy. Éjjeli melóm volt, ill. váltott műszak, de az éjjeli után sokszor néztem ki narkósnak, pedig akkor még nyugitabi se volt bennem.
2020. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én egyszer nem aludtam mert egész éjszaka dolgoztam, saját project volt szóval lelkesedéssel és önszántamból csináltam, másnap reggel még elmentem edzeni, semmi gond nem volt full kipihentnek éreztem magam aztán ahogy hazaértem mintha fejbevertek volna és az egész nemalvás egy az egyben kitört rajtam és muszáj volt dobni egy hátast :D És persze az egész nap felborult onnantól, mert este nem bírtam aludni mert már napközben aludtam stb...
2020. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
persze. simáán
2020. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!