Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 éjszakát ki lehet bírni...

1 éjszakát ki lehet bírni alvás nélkül?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 3 vizsgám. 300 oldalt el kell még olvassak, és úgy néz ki, hogy nem lesz ma alvás. Holnap megiszom reggel 1 bögre kávét, hogy bírjam holnap estig. Ki lehet bírni?
2017. máj. 30. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván ki, de a teljesítőképességed a béka segge alatt lesz.
2017. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet,tapasztalatból mondom.

Nálam sokszor előfordult,hogy kimaradt egy éjszaka alvás.

2017. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Hah!Én magam többször voltam ébren 3-4 napokig.(Beszélni már nem tudtam a 4. napon)

Az ébren töltött, dokumentált világrekord:11 nap!

Mondjuk nem ment vizsgázni az alany.:)

2017. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amugy nem vagyok meg almos. Most ejjel eleg hamar agyba is kerultem. Ha most nem jon ram az almossag, de olyan 6 fele lehet elovesz,viszont akkor is alhatok 4-5 orat mig vizsgazni nem keszulok
2017. máj. 30. 22:31
 5/6 Psycho ***** válasza:

Kicsit mindenképp aludj!

Technikailag ennél még jóval többet is kibír a szervezet, csakhogy a kialvatlanság élből megtorpedózza a koncentrációs készséget, a memóriát, és lényegében az összes kognitív képességet. Kávé ide vagy oda, többet ártasz vele, mint használsz. Pár órát mindenképp aludj.

És sok sikert a vizsgához! :)

2017. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül az lett az eredmény, hogy nem bírtam és 5 órat aludtam, viszont így még ma reggelre is maradt olvasás
2017. máj. 31. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!