Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem akar szűnni a derékfájdalm...

Nem akar szűnni a derékfájdalmam, miért?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, 3 napja folyamatosan fáj a derekam minden mozdulatnál. Tegnap kiírt az orvos táppénzre, kedden már dolgoznom kéne mennem viszont nagyon fáj a derekam. Van hogy belenyilal. Egész nap fekszem a hasamon akkor nem fáj, viszont ha mocorgok és érzem hogy az izmom húzodik a derekamnál. Orvos írt fel aflamint meg cataflamot. Mamár jobban fáj mint tegnap.

Valami ötlet ez ellen?



2020. máj. 9. 16:23
 1/3 anonim válasza:

állj fel, és két kézzel, ujjakkal, akár ököllel, lassan, finoman kezdd el masszírozni, egyenletesen mindkét oldalon, és ahogy érzed az enyhülést, próbálhatod erősebben masszírozni. ezt csináld 4-5 percig

majd kapaszkodj meg két kézzel valamiben, és NAGYON lassan nyújtsd, ne rángatva, majd masszírozd ismételten


ha nem történt sportsérülés, akkor valószínűnleg a mostani extrém meleg miatt vagy ennyire érzékeny, mert a frontok okozhatnak ilyesmi fizikai tüneteket

2020. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 helikopeter válasza:
Ha csak megfázott, az is eltarthat 3 hétig. Pláne, ha túlsúlyos vagy. Pihentetés!
2020. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szegény, nagyon ismerős nekem is, tudom, mennyire fáj!

Nekem önmagában nem használt a gyógyszer, hisz az csak fájdalmat csillapít. Az orvosom ajánlotta a Dr.Kelen Reuma emulgélt, amivel óvatosan bemasszíroztam naponta többször is a fájó területet.

Kellemes érzés volt, ráadásul megnyugtattak, hogy ezzel semmilyen káros anyagot nem viszek a szervezetembe, mert csak természetes összetevői vannak, ráadásul tartósítószer és színező+illatanyag mentes.

Remélem neked is használni fog, jobbulást!

2020. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!