Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csütörtök óta köhögök és nem...

Csütörtök óta köhögök és nem akar feljönni pedig köptetőt is szedek. Van valami megoldás vagy most ez virus vagy mi? Hőemelkedéssel indult de az már nincs.

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez most valamilyen vírusos betegség, családban is ezzel küzd éppen valaki.

Igyál sok mézes citromos teát, bodza, hársfa, kakukkfű, hagymatea is jó ilyenkor, és holnap látogass el a háziorvosodhoz.

2019. jan. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyombedr+méz+citrom leve. .agyon hatàsos.

Evökanàlnyi gyömbért lereszelsz, összekevered annyi mézzel, (en kis bébiételes üvegben csinaltam, csak az arànyok miatt ìrom.) hogy a mez kb az uveg feléig legyen, és hozzá facsarsz fél citrom levét. Jól össze kevered, 2x ex egy kiskanlálnyit lehet fogysztani belöle naponta. Hűtőbe tárold. Sokáig eláll.

2019. jan. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Válassz másik házidokit, aki tán tud segíteni.

Jó és hasznos a #2 javaslata, de az öngyógyítás nem mindíg jó eredménnyel jár. Nem árt, ha lát szakember is.

2019. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A köptetok nem egyből hatnak, kell 2-3 nap is.
2019. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor többoldalú védekezés kell. Köhögés csillapítót is kell szedni, meg orrcseppet használni. Kakukkfű tea illóolaja pedig fertőtleníti a légutakat (timol).
2019. jan. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as. Nem azt irtam hogy ne menjen orvoshoz, hanem azt hogy mit hasznalhon kohogesre. Hidd el sokkal hatasosabb, es meg azt is megkockáztatom, olcsobb mint a gyógyszertári vackok. Nekem 3 nap alatt elmult a kohogesem. Arrol nem beszelve a gyombernek ezer mas jotekony hatasa van. En is voltam orvosnal, felvett betegallomanyba, hogy kifekudd a masik legfontosabb. Es en javaslom meg az arcmelegitest is.
2019. jan. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Nem ellened, hanem érted írtam előző kommentem, azaz helyeseltem javaslatod.

.

Nem helyeslen viszont a köhögés-csillapítót, mert ha nincs köhögés, mi hozza fel a nyákot?

Köhögés-csillapító száraz köhögéskor szükséges.

2019. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Haziorvosnal meg nem jartam. Magam vettem a koptetot. Koszonom a valaszokat es a tanacsokat is!
2019. jan. 27. 11:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj ki egy másik köptetőt.
2019. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!