Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normalis, hogy igy valtozik a...

Normalis, hogy igy valtozik a pulzusom?

Figyelt kérdés

Mozgas kozben nem kiugroan magas, 80-110 kozott mozog. Mozgas utan megy fel jobban, akkor is erzem magam leterheltebbnek, panikbeteg vagyok igy gondolom ez radob, ilyenkor 10-20 percig siman magasabb, 100 es 120 kozott ingadozik. Aggodok. Ez normalis? Nem sportolok rendszeresen, keveset eszek, keveset iszok, 50 kilo vagyok.

22/L


2020. máj. 15. 09:17
 1/3 A kérdező kommentje:
2020. máj. 15. 09:19
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem sportolsz, edzetlen vagy akkor nem csoda hogyha pl. egy lépcsőzéstől már elég gyorsnak érzed, de utána amikor kifújod magad akkor el kéne múljon és nem még 20perc múlva is érezd.

Az sem segít rá erre ha keveset iszol ( a dehidratáltság is növeli a pulzust)

Szerintem elmehetnél kardiológushoz hogy csináljak egy terheléses ekg-t meg ultrahangot stb.

2020. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sima EKG-t es ultrahangot csinaltattam mar, semmi korosat nem talalt a doki. Egyedul a pulzusomat sokkalta, de azt mondta, valoszinu ez a "feherkopeny szindroma", es csak a rendelo okozza.
2020. máj. 15. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!