Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Piától normális ha változik a...

Piától normális ha változik a vizeletem, vagy húzzak orvoshoz?

Figyelt kérdés

normális sárga általában ,de mikor piálok rá egy két napig kicsit barnább. tegnap pl. rózsaszínes volt(ilyen azelőtt még nem volt) .nagyon megijedtem(de ma reggel megin normális,talán egy árnyalattal barnább). mit csináljak?

17f


2011. júl. 24. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Öcsém!Ez baj,mert vagy a májad nem bírja ,vagy a veséd,de én az utóbbira tippelnék.Húzz el nephrológiára de hirtelenjében!De kezdhetnéd egy sima pisiminta leadásával a háziorvosnál.
2011. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, mint fentebb is írták. Nekem sem bírta a májam, nem is ittam már évek óta. Kibírható, szerintem próbáld meg :)
2011. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ekkorát talán nem szívok az élettől:S. elmegyek orvoshoz ,de ez xar. kb 1 hónapja kezdtem el buliba járni ,heti 1x piálok, de tudom hol a határ :S és most ez meg :\
2011. júl. 24. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugodj meg. ha ideges vagy attól nem lesz semmi rosszabb, csak stresszeled magad, amitől több zavar idéződik elő a szervezetedben is. amíg orvos nem mond biztosat addig ne aggódj. számtalan dolog lehet a probléma forrása. ha pedig nem iszol nem szennyezed a véred (és azon keresztül a májad, veséd, agyad, érrendszered, agyad, tüdőd, stb)
2011. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi. igyekszem megnyugodni.de remélem nem kell feladnom a "piáló életem" .keveset iszom .de sokkal jobban érzem magam.


köszi a válaszokat

2011. júl. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!