Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Altatótól füldugulàs, tompa...

Altatótól füldugulàs, tompa hallás lehetséges?

Figyelt kérdés

Tegnap bevettem egy altatót(Zolsana) és ma arra keltem, hogy úgy hallok, mintha víz alatt lennék. Tompán, furán. Nap végére elmúlt. Fájni nem fájt.

Ez lehet tőle? Nem említ a mellékhatások között ilyet, csak szédülést, ami fülhöz kapcsolódó...


2020. máj. 27. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, de bármelyik gyógyszernek ez is lehet a mellékhatása. Ha sokat zúg, sőt több problémád lenne, fordulj orvosodhoz, a gyógyszert cserélni kell!
2020. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagy ritkán szedem be. Eddig amióta kiváltottam 5x. És nem egyhuzamban.

Eddig nem volt tőle ez. Csak most az 5-nél.

Ezért sem tudom, hogy valóban ez lehetett-e az ok. Főleg, hogy nem említ ilyet a papírja... és ez tényleg nem fülzúgás volt. Hanem konkrétan mintha be lett volna fogva a fülem úgy hallottam. Nem csak halkabban, hanem dübörgő valami követte. Főleg a mélyebb hangoknál. Meg a sajàt beszédemet is. Talán mintha picit viszhangzott volna. Nehéz körülírni.

2020. máj. 28. 14:50
 3/3 A kérdező kommentje:
tapasztalatból írtad, hogy igen? Vagy csak feltételezed?
2020. máj. 28. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!