Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szörnyű ember vagyok és...

Szörnyű ember vagyok és megérdemlem hogy egész életemben bűntudatom legyen. Szerintetek miattam volt?

Figyelt kérdés
Alig voltam 2-3 éves és volt egy macskánk aki egyfolytában vadászott rám és megkarmolt és rátekertem a nyakára egy befőttes gumit(nem szorosra csak rátettem és egyszer csavartam meg) és annyit akartam hogy úgy fájjon neki mint nekem és akkor még nemtudtam mi az a halál pontosan és azthittem semmi baja nem lesz és másnap kiderült hogy terhes volt és holtan szülte meg a magzatait (akkor leszedtük róla)és utána meghalt mer és máig nem vagyok biztos benne hogy attól volt e és a szüleim szerint csak a szülésbe halt bele de szörnyű embernek érzem magam és azóta a bűntudat gyötör és tényleg sajnálom. Nyugodj békében!

2020. máj. 28. 03:33
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
2-3 évesen a szüleid feladata lett volna figyelni erre, pont amiatt amit írsz is, hogy ennyi idősen nem érti még a gyermek a történteket. Sajnálom, hogy kitettek téged ennek:( kívánom, hogy fel tudd dolgozni és megérteni, hogy nem a te hibád!
2020. máj. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Uggyan már, egy 2-3 éves még olyan kicsi, hogy meg sem fordul ilyen a fejében hogy befőttesgumi meg rátenni, jahhj hogy fogná meg az izgő mozgó macskát a még bölcsödés kiskezeivel. Ráadásul karmolós macska, inkább fél tőle egy kisgyerek, max bottal kergeti ha haragszik rá, de sántít ez a történet nagyon, plussz vagy kis szichopatacsíra voltál már akkor is, vagy idősebb voltál jóval, sőt, haver is akadt hozzá asszisztálni, de hogy magától nem ilyen fejlett a gondolkodása egy ekkorka gyereknek, az biztos.

Egy biztos, nem vagy százas, és igen, a te hibád, lényegtelen mitől halt meg a macska.

Épeszű embernek nem fordul meg ilyen a fejében, teljesen mindegy hogy mivel védekezel hogy gyerek, nem tudja mi a halál, nem a f...t nem.

Még egyszer hangsúlyozom, teljesen természetes ha önvédelemből védekezik valaki, egy állat harapása ellen, viszont teljesen más az, amikor előre kiterveli valaki, hogy mivel tudná napokig kínozni az állatot, és az utóbbit mélységesen elítélem.

Ja és még teker is a gumin, na szóval hagyjuk, had ne mondjam ki, hol a helyed.

2020. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
#2 Te láttál már gyereket? Voltál valaha biológia órán? Olvashatnál néha a gyermekek neurológiai fejlődéséről és akkor nem írnál ilyen butaságokat. Ha gondolod írj és ajánlok szerintem jó olvasmányokat.
2020. máj. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, jóhiszeműen felteszem, igazat írsz. Akkor van egy kérdésem. Ki volt az az "állat", aki elmondta neked ezt a sztorit?? Ha megtörtént, én nem terhelnék vele senkit, idősebb korában sem, hanem titokban tartanám előtte, lehetőleg mások előtt is, mert egy ovis, bölcsis, vagy egy baba nem tehet arról, ha ilyet tesz (bizonyos esetekben egy nagyobbacska se).


Te már szinte biztosan nem emlékszel rá tudatosan, hacsak nem pl kineziológus, vagy egy hipnotizőr (regressziós módszerrel) nem segített neked visszaemlékezni erre.

Tehát honnan tudsz erről, hogy ez történt veled anno?

Ha ez megtörtént, nem a te hibád, hanem azé, akinek éppen vigyáznia kellett volna rád.

2020. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4es.

Valóban valószínű, csak családi elbeszélésből tudja. De olyan szülőktől akik mellett ez megeshetett, ne várjuk, hogy az ilyen sztorizgatásban tekintettel lennének gyermekük lelki fejlődésére. :(

2020. máj. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Még jó, hogy bűntudatod van!!
2020. máj. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
2-3 éves gyerek nem tudja a befőttesgumit megfordítani semmin, nemhogy állat nyakán.
2020. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia kedves valaki! Azt gondolom, fiú lehetsz?

Nos ami azt illeti, jó lenne szakemberhez beutalót kérned, mert rejtett fájdalmaid miatt ezen a módon nyilatkoztatod ki azt, ami lehet meg se történt veled, sőt, valószínű mástól hallottad a sztorit. Nem tűnsz sem elmebetegnek, sem más paranoid esetnek, pusztán felül kerekedett benned valami, ami nagyon bánt.

Jobb lenne mielőbb utána járni, é segíteni fog a pszichológus abban, aminek fel kell kerekednie ennyi idő után. Nem tudom, mennyi idős lehetsz, de mindenképpen kell orvos. Üdvüzletem!

Sok sikert, és jobb gondolkodást sikeresebb életet kívánok neked!

2020. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!