Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a fejem,ég az arcom.Mitől...

Fáj a fejem,ég az arcom.Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki ír valamit, és a felsorolásokból majd kiválasztod a neked legjobban tetszőt? Csak mert ezer oka lehet.
2020. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.Nem értem miért kell kioktatni a másikat.Nem képzeld el csak legalább lenne valami elképzelésem,hogy ez mitől lehet.
2020. máj. 31. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyes nem oktatott ki.

Ennyi infóból mit vársz?

Nekem pl a sok sörtől is van ilyen. De lehet hogy megfáztál. Lehet arcüreg, vagy homloküreg gyulladás. Lehet szimpla láz. Lehet egy vírus. Lehet egy betegség első tünete. Lehet frontérzékenység. Lehet, hogy huzatot kaptál. Lehet, hogy csak kimerült vagy. Lehet, hogy sok a stressz. Lehet, hogy kevés folyadékot ittál. Lehet hormon háztartási probléma.

Elmenjünk egészen az agydaganatig, vagy ennyiből már tudsz választani?

Ja, és lehet ezt is lepontozni, ha már nem tudsz rendesen körülírva feltenni egy kérdést.

2020. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát mégis mit írhatnék erről?jól van köszi szépen.Úgy látom ma mindenki morcos...
2020. máj. 31. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit duli-fuli.

De, nézd csak, ezt a kezdőlapon találtam:

"naponta 12 700 új válasz

1 323 765 regisztrált tag"

Nem lehet hogy mégiscsak te nem tudsz kérdezni?

2020. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem lehet.A lényget leírtam...
2020. máj. 31. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:
itt bunkók vannak, magasvérnyomás? mért meg, sportolás után gyakran van ilyen érzésem
2020. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
133/80 volt a vérnyomásom.Egy kicsit magasabb volt mint szokott.Am köszi a normális választ
2020. jún. 2. 17:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!