Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rendszeresen épített porcelán...

Rendszeresen épített porcelán manikűr mutatóujjamon közvetlen a köröm mellett megjelent egy űj kis barna anyajegy pár napja(pénteken voltam töltésen)!?

Figyelt kérdés
olyan mintha tényleg anyajegy lenne de teljesen új friss és mégis olyan mintha egy kis tüske lenne alát szorulva pedig az egy anyajegy..
2020. jún. 1. 00:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan kis furcsa szúró fájdalom is társul hozzá mintha egy beszorult kis tüske lenne pedig ez egy kis új anyajegy. Épp pénteken megyek az egyiket a hátamon kivágatni erre most ez mi??
2020. jún. 1. 00:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Màshol nem fedeztél fel magadon?
2020. jún. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most esik le hogy ez a kis batna potty gyerekkoromban is megjelent ugyanezen az ujjamon ugyanott ugyanazon a helyen és akkor is ott volt egy darabig.es ugyanugy szúrt .. Ha most visszarohanok a bordokihoz mar agyfszt kap tőlem
2020. jún. 1. 00:43
 4/8 anonim ***** válasza:
kép?
2020. jún. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2020. jún. 1. 01:06
 6/8 anonim ***** válasza:
ez teljesen életlen kép
2020. jún. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ilyet tudtam most plusz latszik igy is
2020. jún. 1. 01:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Bőrsérülés alatti icipici bevérzés lehet, vagy tényleg megszúrta valami.

Pár hét alatt elmúlik. Én ilyen friss valamivel nem mennék dokihoz. Ő is csak azt mondaná várjunk egy hónapot hogy változik e valamit.

2020. jún. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!