Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon daganat vagy valamilyen...

Vajon daganat vagy valamilyen más komolyabb betegség? A testemen néha anyajegyek jelennek meg, amikor napra megyek elkezd vérezni a karomon a testem. Most pár napja a csuklómon megjelent egy anyajegy, a bőr feldagadt, és rendkívül fáj a csuklóm?

Figyelt kérdés
Igazából már nagyon félek. Most volt a sulival nem rég vizelet, vér vizsga és minden rendben volt. Konkrétan mikor kimegyek a napra elkezd pöttyönként vérezni a karom. Az anyajegy egyébként nem nő meg semmi, max olyan 2-3 mm lehet, azért félek mert még csak 16 éves vagyok. A csukló pedig nem múlik 3 napja..

2019. júl. 30. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Karomon a bőröm* Csak siettem kiirni a választ mert nagyon félek már..
2019. júl. 30. 18:01
 2/4 A kérdező kommentje:
Viszont nehany anyajegynek mas mas arnyalata van, kozepen feketes es stb.
2019. júl. 30. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Tartóstejet már ne vegyék. Atya ég.....jól megfertőzött a média. Menj el a bőrgyógyaszhoz! Nem minden rák!
2019. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem magyarországon élek itt ahol én lakom nincs külön orvos csak egy orvos van aki gyerekorvos 17 éves korig vagy 18 es o csak elkuldott vervetelre es azt mondta minden rendben.
2019. júl. 30. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!