Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen állat okozhat ilyen...

Milyen állat okozhat ilyen csípést?

Figyelt kérdés

Anyukámnak a lábán egy piros folt van,elég nagy felületen,a bokája fölött. Kemény,meleg,és húzódik,meg néha viszket is neki...A bokája feltűnően dagadt..nem tudom a csípés miatt? Tegnap volt a nővérénél,és arra gyanakszik,hogy ott valami megcsípte. Hasonló valakinek volt már? Éjszakára Fenistil+vizes borogatás jó?

Köszönöm


2010. júl. 30. 21:33
 1/5 anonim válasza:
Szerintem biztos jó, Fenistil, vagy enyhén ecetes borgatás, de ha nagyon csípi akkor hagyjaátok, nem érdemes vele kínlódni, kimarja. hideg, langyos vizes ruha, néha cserélgetve. ha 2 napon belül nem csökkön háiorvos, lehet valami gyógyszer kell rá, de suzetm nem érdemes megijedni. ha nagyon fáj, és már járni sem tud, akk rögtön orvos, akár ügyelet is, elne szorítsa a vért a lábába, de sztem ijedésre semm pánik. Ha szívbeteg, vérnyomásbaj, akkor viszont téll vigyázni, nehogy elszorítsa az ereket. pihenás, fekvés... és ne menhen napra. remélem segített.
2010. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amindenit, néhény helyesírási hibát vétettem, bocsájtsd meg, álmos vagyok, de sztem a lényeg érthető :)
2010. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen nagyon sokat segítettél. figyelni fogjuk!Nagyon szépen köszönöm! :)
2010. júl. 31. 17:45
 4/5 anonim válasza:

Igazán nincs mit! majd értests mi lett :P

Jobbulást!

2010. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Anyukám ivott Calcium Sandozt,3 napig,ecetes borogatással borogatta,és Fenistillel kente. Szépen javul. Már csak egy pici látszik,de a keménység és a forróság is elmúlt!

Köszönöm a tippeket! :)

2010. aug. 4. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!