Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fájdul meg a fejem...

Miért fájdul meg a fejem miután társaságban voltam?

Figyelt kérdés
Többször is észrevettem, hogy egy beszélgetés során, mikor a másik/mások beszélnek főként, én meg "csak" aktív hallgató vagyok és figyelek, akkor konnyen lefáradok, megfájdul a fejem. Ez megtörténik pár fős társaságban, de egy két személyes beszélgetés során is. Ennyire fárasztó lenne a másikra való aktív figyelés? Vagy mi lehet az oka? Hogyan tudnám elkerülni a lefáradást, fejfájást?

2020. jún. 8. 07:28
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Lehet hogy túl sok energiát ölsz a beszélgetőpartner/ek-re, csak figyelsz, nem gondolkodsz, nem kreatívkodsz, így az energiád elvándorol tőled. Talán.

Gondolom te se vagy szószátyár. De ne hagyd hogy csak mások beszéljenek, mondj bármit, akármit ami eszedbe jut.


Vagy energiavámpírok vesznek körül.

2020. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!