Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék? Nagyon izzadok...

Mit tehetnék? Nagyon izzadok társaságban?

Figyelt kérdés
Nagyon izzadok ha társaságban vagy utcán vagyok,emberek között.Itthon egyáltalán nem szoktam,gondolom ez valami leki dolog lehet,mert elég sok rossz dolog történt velem régebben,de megőrülök ettől,bármilyen izzadásgátlót használok nem hat.
2013. máj. 13. 13:52
 1/3 anonim válasza:
100%

Hát nyilván tényleg valami lelki ok lehet, meg nyilván otthon nem mozogsz annyit, mint mikor kimész az utcára. Izzadásgátlót nyilván használj továbbra is, egyébként meg gondolom stresszes vagy emberi közegben. Az ilyen embereket sajnos nem tudtam megérteni, hogy mi válthatja ki ezt belőlük, valószínűleg az irritálhat, hogy azt gondolod, hogy mindenki téged néz az utcán, és ezt nem bírod elviselni, és az idegesség hatására izzadsz. Szóval fő a nyugalom, és ne foglalkozz senkivel, veled sem foglalkozik senki :D Egyébként meg szedhetsz magnéziumot, mert ha valaki túl stresszes az magnéziumhiányban szenved általában, és már nem tudja a szervezeted felvenni a hiányzó szintet. Vagy akár a nyugtató teák is segíthetnek. Kávé, alkohol, cigaretta viszont kerülendő, mivel ezek fokozzák az idegességet.

Lényeg, hogy szerintem itt keresendő a válasz, legbelül. Esetleg még lehet, hogy túl gyors az anyagcseréd, bár nem tudom :D

2013. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is volt ilyen problémám, csak mióta nem stresszelek azon hogy izzadok, elmúlt. Volt egy nagyon hasznos dolog ami nekem segített: Solutio Antisudorica. azt hiszem ez a neve. patkiában lehet kapni, pár száz forint. egy vatta korongra kell ráfolyatni és bekenni vele az izzadós területet. azért mondom hogy fürdés után, tiszta bőrre, mert ha izzadtan kened magadra kegyetlenül csíp és utána csúnya is lesz ahogy kicsípi. közvetlen borotválkozás után meg se próbáld.

vagy ami még jó lehet az a hintőpor, vannak már külön izzadásra kitalált hintőporok.

remélem segítettem

2013. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:) második,igen,segítetté!:)
2013. máj. 20. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!