Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta folyamatosan éhséget...

Napok óta folyamatosan éhséget érzek, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem tudok mit kezdeni magammal, folyamatosan éhes vagyok, de hiába eszek bármit és bármennyit, nem csillapodik kicsit sem. De nem ám ilyen szimpla éhséget érzek, hanem farkaséhséget. Már azon gondolkodom hogy lehet gyomorégés, de már 3 napja tart. Aludni is alig tudok, arra ébredek hogy éhes vagyok és gyötrődöm. Már kedvem sincs semmihez, fel vagyok puffadva mint a fene. Mi lehet, mivel lenne jobb, elmúlik magától? Menstruációs panasz nem lehet egyébként mert pont 2 mensi között vagyok.

20L


2020. jún. 10. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
És napok ota nem hivod fel a háziorvosodat?
2020. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a lábam tört el. Miért ne kérhetnék itt tanácsot?
2020. jún. 10. 23:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy túl sok üres kalóriát veszel magadhoz, vagy nem tápláló ételeket eszel.


Nálam az volt a 'hiba', hogy akkor is ettem amikor igazából szomjas voltam. Ez úgy derült ki, hogy megkerdezte az akupunktúrás doki akihez jártam más ügy (derekfajdalom) miatt, hogy mennyi folyadékot iszom, es. Kiderult, hogy napi max 7 dl-t..


Utána figyeltem arra, hogy a 2 liter víz meglegyen, így elmúlt a farkasehseg is. Néha elojon mensi előtt pár nappal, de akkor nem megy a víz ivás.

2020. jún. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy unatkozol és azt kompenzálod az evéssel? De amit előttem írt a 3-as, azok is jó tippek, a kevés folyadék vagy akár a nem tápláló étel is lehet a baj.
2020. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a normális választ. Olvastam róla, próbált figyelni az ivásra, de 200ml is nehezemre esett magamba tuszkolni. Olyasmiket ettem mostanság mint tejfölös tészta, szendvics, instant pörkölt és hasonló tésztaételek, lehet ez volt a gond.
2020. jún. 10. 23:36
 6/10 A kérdező kommentje:
nem igazán szoktam unatkozni, nem hiszem hogy az okozza. Inkább gondolnék gyomorégésre, de nem értem mirét van már napok óta.
2020. jún. 10. 23:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

az nagyon kevés folyadék, ezzel próbálj meg kezdeni valamit

ha a sima víz nem megy, akkor tegyél bele citromkarikát, az ad neki egy kis ízt és úgy sokkal könnyebb többet inni (ha az se elég, akkor csinálj egy nem túl cukros limonádét, esetleg teát)

a sok tészta se a legjobb, az után gyakori, hogy az ember hamar megéhezik


a gyomorégés nem jár folyamatos éhséggel, itt tényleg inkább az ivás hiánya és a nem megfelelő étkezés lesz a probléma

2020. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3. Vagyok. Atyaeg, te még annyit sem iszol, mint én anno... Egész biztos vagyok benne, hogy itt lesz a hiba. A gyomorégés nem jár ehezessel. Es igen.. A tésztátol nagyon hamar éhes leszel. Nem tapanyagdus etel. Húst eszel?


Első körben próbáld meg azt hogy kiteszel 2 liter vizet 2 db literes edénybe, ahogy írták itt előttem is akár citrommal ízesítve nagyon finom... Es nézd meg, mi változik. 😊

2020. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni. Húst ettem, bár tény hogy elég keveset. Lehet a sok tészta ártott meg. Köszi a tancsokat
2020. jún. 10. 23:55
 10/10 anonim ***** válasza:

Rendben, majd írd meg, remélem, megoldodik. Es egyél nyugodtan ami jólesik, amit kívánsz, normális mennyiségben, napi 5x. A 2 liter vízzel teljesen biztos, hogy nemcsak elmulik a farkasehseged, de sokkal fittebbnek es egészségesebbnek fogod magad érezni.


Szívesen. Joejt. 😊

2020. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!