Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Betegesen sokat alszom, és...

Betegesen sokat alszom, és felcserélődtek a napjaim. Hogyan állhatnék vissza?

Figyelt kérdés
Napi 15-16 órákat alszom , reggel 5ig fel vagyok Delutan 3-4kor kelek, mert egyszerűen nem vagyok álmos ennyi alvás után, ha előbb próbálok elaludni kell hozza egy, egy és fél óra, vagy kettő , addig csak forgolódók, szenvedek mert az agyam az nem tud leállni, folyton csak gondolkodik, kitalál dolgokat és nem hagy aludni:D :( próbáltam már azt is hogy egész éjjel fent vagyok egészen másnapig De az sem vàlt be . Estére ugyanúgy nem vagyok álmos, napközben meg szinte el akarok ájulni az álmosságtól. Szóval jah, ebben kéne segítség hogy vissza álljak normális alvási időre :sss (Altató meg ilyenek az felejtős mert nem tudok sehonnan szerezni)

2020. jún. 12. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Vegyél Valeriana Night-ot az gyógynövény segit az alvásban és a gondolatok megszüntetésében

Egyél valamit alvás előtt de ne túl sokat

Ha másnap reggel álmos vagy akkor igyál meg egy kávét az majd ébren tart egy darabig

Egy két nap alatt át lehet állni az éjjeli 8 órás alvásra de kicsit kemény az az egy két nap

2020. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!