Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A túlsúly miatt vagyok ennyire...

A túlsúly miatt vagyok ennyire leharcolt és fáradékony?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves vagyok, jelenleg 160 kg..Eleinte nem foglalkoztam a tulsullyal mert ugy voltam vele hogy “valamibe meg kell halni”. (Ugye sokszor mondjak ezeket a nagy szavakat egymás után :D ) Na mindegy és annyi a lenyeg hogy kb..130kg-os sulyomig semmi baj se volt. De, ahogy ment egyre feljebb a sulyom egyre faradekonyabb lettem es ha mar egy kicsit is valami intenzivebb dolgot kell csinalnom akkor elfaradok és rosszul leszek. Mostmár beláttam hogy ez nem mehet így tovabb és változtatok rajta. Illetve általánosan nem erzem magam jol..nem nagyon tudom megfogalmazni ezt az erzest csak egyszeruen rosszul vagyok..

2020. jún. 13. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Igen ez okozhatja. Ideje fogyni.
2020. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp. Én is felszedtem most az utóbbi 2 évben 10kilót, azelőtt is híztam, de mostanra már katasztrofálisan érzem magam, pedig én "csak" 90kg vagyok. Utálom a meleget, egyre több ruhában érzem magam kényelmetlenül, már szívem szerint csak mackóban lennék. Annyiban szerencsém van, hogy "jól" hízok, eloszlik rajtam a túlsúly és megőrzöm a nőies formámat, nem egy hordónak nézek ki, inkább olyan van rajta mit fogni típusnak. Ettől függetlenül zavar az egész nagyon, már ez a súly is, nemhogy a 160 kg, az rohadt sok. Megterheli az egész szervezetet, csomó eü kockázat, meg rossz közérzet stb. Pont a karantén előtt kezdtem el személyi edzőhöz járni, azt tervezem újraindítani most. Javaslom neked is, hogy kérd ki egy szakértő véleményet, ekkora felesleggel ne kezdj el összevissza edzeni meg koplalni, mert több kárt tehetsz vele, mint hasznot. Hajrá, kitartást.
2020. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
23%
Tudnàl egy képet linkelni?
2020. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni mert a szívet is elnyomja a nagy súly és kihat az egész szervezetre sok problémát okozhat és sajnos betegségeket is.
2020. jún. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!