Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy sikerül berúgnotok a...

Hogy sikerül berúgnotok a bortól vagy a sörtől?

Figyelt kérdés
Valaki írja már le ennek a művészetét, hiába iszom literszámra ezeket, sehol semmi.
2020. jún. 13. 20:41
A kérdező szavazást indított:
Sehogy
Sehogy
Sehogy
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
A szavazást nem értem. Szerintem Nekem elég egy feles ahhoz, hogy berúgjak, mert 25 évesen még soha nem ittam alkoholt.
2020. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Mert már alkoholista lettél, ezért nem érzed a hatását. Én, aki soha nem iszom, (értsd: szökőévente egyszer) már egy pohár sör hatását is megérzem. Sőt mikor fél pohárnál járok, ami csak egy deci, már akkor is van hatása. Ha egy korsóval innék, simán berúgnék tőle.
2020. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkesz, csak nem vagyok finnyás.
2020. jún. 13. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Én sehogy nem tudok. A vicces az, hogy 18 éves koromig nem is ittam egyáltalán és azóta is csak ritkán, egyedül néha-néha kísérletezem azzal, hogy leigyam magam, hátha akkor boldogabb leszek (nem), amit viszont nem értek, hogyan képes valaki inni minden nap vagy ilyesmi. A bort konkrétan kihányom és fáj tőle a gyomrom (nem éhgyomorra), a sört meg se bírom inni, a "tömények" többsége undorító, kivéve talán a likőr és a rumpuncs. De ezektől is maximum szédelgek egy kicsit, 5 perc eufória és hányom is ki az egészet rögtön. Utána el is alszom. 3 óra múlva felkelek és még a szondát is betudnám csapni, macskajaj meg ilyenek sincsenek.


Immunitásom lenne rá, vagy ennyire nem bírom?


Az altatóval jobb hatást érek el, de azt is csak akkor veszem be, ha másnap korán kell kelni. De az az 1 óra a bevétel és elalvás között... Nagyon kellemes.

2020. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!