Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Apukám 1 hete szárazan köhög...

Apukám 1 hete szárazan köhög viszont előtte körülbelül 5 éve semmilyen egészégügyi problémája nem volt (pl. nem volt influenzás) Szerintetek lehet ez tüdőrák? Ha nem akkor milyen betegségre utalnak a tünetek?

Figyelt kérdés
42 éves, soha nem dohányzott. Ritkán egyszer-egyszer nehezebben vesz levegőt.
2010. júl. 31. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Kizárt. Én ugyanígy vagyok. Ebbe a hülye időjárásban megfáztam, köhögök, folyik az orrom. Előtte már vagy 20 éve semmi bajom sem volt. A tüdőráknak tőbb jellemző tünete is van Apukád küldd el a háziorvoshoz, ha rosszul érzi magát. A rákra utaló jel a hirtelen fogyás is pl.
2010. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úristen, mi a francnak gondolsz rákra, ha egy hete köhög? Te még sose köhögtél? Menjen el a körzeti orvoshoz, aki meghallgatja a tüdejét és felír gyógyszert.
2010. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat viszont neki nem folyik az orr meg semmi baja nincs csak köhög
2010. aug. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!