Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Koronavírus tünete lehet a...

Koronavírus tünete lehet a fáradtság érzése és a füldugulás?

Figyelt kérdés
Semmi más tünetem nincs, csak a fenti kettő. Orrom nem folyik, eldugulva sincs. Mindkét fülemet érinti és változó mértékben.
2020. jún. 19. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

koronavirus elsődleges tünete a láz

Ha nem vagy lázas valószinűleg nem vagy koronavirusos


Az újfajta koronavírus okozta megbetegedés leggyakrabban enyhe tünetekkel jár, láz, köhögés, légszomj, izomfájdalom és fáradékonyság jelentkezhetnek. Ritkábban súlyos kórforma alakulhat ki, ami tüdőgyulladással, heveny légzési elégtelenséggel, vagy akár szepszissel (vérmérgezés), keringési vagy több szervi elégtelenséggel járhat. Azoknál a betegeknél alakul ki gyakrabban súlyos, akár életveszélyes állapot, akik valamilyen krónikus alapbetegségben (magas vérnyomás, szív- és érrendszeri betegség, cukorbetegség, májbetegség, légzőszervi betegség, daganatos betegség) szenvednek.

2020. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tobb hét eltolodassal ketszer is arra keltem h nem hallok rendesen mély hangokat. Tompábbak voltak és a saját hangom is, mintha víz latt lettem volna. Tompább / mélyebb hangokat meg ilyen fura dübörgőnek hallottam, mint mikor poharat szorít az ember a fülére.

Eloszor egy nap alatt elmult.

Ket hettel kesobb , mikor szinten erre keltem már csak két nap mulva mult el. Azt hittem megőrülök tőle.

Ja és nem voltam korona vírusos.

2020. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de csak akkor ha M.Cecília látomások is társulnak mellé.
2020. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Ez a baj a coronával. Gyakorlatilag bármilyen tünetet képes okozni.
2020. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!