Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek lehet agydagantom ?

Szerintetek lehet agydagantom ?

Figyelt kérdés
Kb masfel eve bevertem a fejem sajnos be is repedt nagyon verzett. Utanna semmi bajom nem volt viszont mostanara minden nap faj a fejem vervetelen mar voltam azt mondta a doki nyugodjak meg minden rendben de nem tudok megnyugodni
2020. jún. 22. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Poszt kommóciós állapotod van, azaz nem feküdted ki az agyrázkódást, és emiatt fáj a fejed. Pihenned kéne, ágyban fekve. Ha nem múlik úgy sem pár napon belül, CT vizsgálat javasolt.
2020. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy amiatt lenne, de közrejátszhat. Én 2x estem rá életemben, egyszer kőre (itt rámesett még egy 100 kilós gyerek is, majd úgy csattantam a kőre...), utána jégre, ugyan arra a pontra. Nem repedt be, de nagyon durva fejfájásom volt utána. Azóta is fejfájósabb vagyok.

Ha zavar a dolog, mondd el a háziorvosnak a történeted, és hogy aggódsz, jó lenne egy kivizsgálás ezzel kapcsolatban.

2020. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat. De ahogy emlitettem ez mar nem most tortent hanem kb egy masfel eve. Es utanna semmi bajom nem volt csak hat míg be nem gyogyult a seb addig fajt a fejem aztan mostanaban kezdodott el ez a fejfajos idoszakon nem tudom mitol. De hat megis mit mondjak a dokinak hogy lassan ket eve betort a fejem es most jutott eszembe hogy CT - kellene?
2020. jún. 22. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, elég annyi hogy pár hete beverted a fejed ott, ahol másfél éve berepedt, és azóta nagyon fáj a fejed. Aggódsz. Kicsit hazudj, hogy ne kelljen könyörögnöd egy kivizsgálásért. A CT-n majd elmondod az igazat.
2020. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha ez nem rossz ötlet :) koszi szepen. De ugy felek elmenni szerintetek ebbol kifolyolag tenyleg lehet agydaganatom?
2020. jún. 22. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de sosem baj hogy kivizsgálnak és szánsz rá időt. 😊
2020. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom❤️
2020. jún. 22. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!