Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerinteted ez figyelemzavar?

Szerinteted ez figyelemzavar?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két hete szinte minden nap bagy szédülök vagy fáj a fejem ilyen nyomászerű meg elég fáradtnak érzem magam nagyon nehezen tudok tanulni és koncentrálni amugy 5 os tanulo vagyok es amit maskor fel ora alatt megtanultam konnyeden azt most majd ket oraba telik es egyszeruen ot perc mulva elfelejtem meg eldontom hogy akkor most megtanulom es ket perc mulva mar azt veszem eszre hogy beflessekek es nezek ki a fejembol hogy lehetne ezen változtatni javítani

2018. okt. 3. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt kellene kizárni első körben, hogy nem-e valami szervi probléma van a háttérben. Menj el egy kivizsgálásra, ment ha ez ilyen hirtelen jött, akkor valami biztosan okozza, lehet akár egy ronda vírusfertőzés is, ezt majd az orvosok fogják tudni kitalálni. De mindenképpen tenni kellene ellene.
2018. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Két hete szinte minden nap bagy szédülök vagy fáj a fejem ilyen nyomászerű meg elég fáradtnak érzem magam" ---> Akkor irány a doki! (Háziorvosra gondolok). Jobbulást!
2018. okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!