Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rilmenidin vélemények? Szedte...

Rilmenidin vélemények? Szedte már valaki, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A hatóanyag a központi idegrendszeren keresztül érvényesülő vérnyomáscsökkentő. Kíváncsi lennék a tapasztalatokra, véleményekre.

Jobb, mint a béta-blokkolók, ill. ACE-gátlók, ha idegesség/stressz miatt magas a vérnyomás?



2020. jún. 24. 20:36
 1/1 syssy48 válasza:

Szia!

Most kezdtem el szedni, ezért kiváncsi vagyok a tapasztalatodra. Nekem túlságosan is levitte a vérnyomásomat. Egész nap kóválygok, igaz, más vérnyomáscsökkentőt is szedek mellé egyenlőre. A vérnyomásom 100 körül mozog, a diasztolés sem megy 65 fölé. Viszont egyenlőre más mellékhatása nincs, nem úhy, mint az eddig kipróbált (Tritace kivételével, mert nekem az jó, csak kevés) összes vérnyomáscsökkentő. Nekem ezt most be kell állítani, ez kb két hét, aztán majd meglátjuk.

2022. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!