Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől remegek ennyire?

Mitől remegek ennyire?

Figyelt kérdés
Mostmár napok óta fennáll az hogy nyugalomban, azaz napközben nem érzem, inkábbe este ágyban lefeküdve, hogy ilyen fura belső remegsésem van, meg se tudom határozni hogy honnan, de a testem nem remeg, szóval fizikailag mintha nem is remegnék! De kb mintha a hátamból remegnék belül, fura. Mindenképp meg kell említsem, hogy gyakran van pánikrohamom, stresszes vagyok, igazából egész napom egy nagy darab stressz. Létezik hogy attól lenne ilyen?

2020. jún. 28. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg a sok stressztől van.
2020. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Igen a pánikrohamtól meg a stessztől van

Phszihiátria

2020. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Haziorvos. Xanax vagy mas nyugtato erre kivalo. Kulonben rakapsz es mindig eloidezed.
2020. jún. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hipohonder is vagyok, egész nap a betegségeket kutatom, már attól is kivagyok lelkileg..
2020. jún. 29. 09:02
 5/18 A kérdező kommentje:
A karjaimban pedig ilyen melegségérzetem van, hőhullám szerű! Mitol lehet?
2020. jún. 29. 14:21
 6/18 anonim ***** válasza:

idegi alapon van a hőhullám is

Menjél el a phszihiátriára és szedjél valami nyugtatót az elmulasztja a pánikrohamokat meg a stresszt is

Nem vagy teljesen hippochonder, te tényleg beteg vagy mentálisan kissé a pánikroham az egy betegség

De minél többet foglalkozol és stresszelsz a problémáidon annál jobban meg fog enni az ideg és elkezdessz idő előtt öregedni

2020. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amit írsz, az a felborult bélflóra következménye, mint ahogy a pánikrohamok, valamint a rossz stressztűrő képesség is. Nem nyugtató kell tehát, hanem odafigyelni, hogy mit eszel. (Ami persze, belátom, manapság nagyon nem egyszerű mutatvány.)
2020. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Miquel

Na ezt se hallottam még, hogy a felborult bélflóra pánikrohamot csinál :D

Maximum hasmenést,de az ember ha pánikrohamos vagy egyéb mentális beteg akkor is lehet folyamatos hasmenése

Beszedtem én is mindenféle probiotikumot,recept nélküli és receptes hasfogót meg ettem össze vissza mindent de a hasmenésem az évek óta megvan

Nekem is idegi alapon van hasmenésem, ezzel nem tudnak az orvosok se mit csinálni

2020. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja, csodálkoztam is :D Annyira idegesítőek ezek a hőhullámok, amik CSAK a karjaimat érintik, legtöbbször az alkarnál. Jön egy ilyen forróság érzet és 2 mp múlva már nem is érzem. De nem zsibbad, ugyanúgy érzek vele meg minden..
2020. jún. 29. 18:14
 10/18 anonim ***** válasza:

Javaslom kérdező, hogy menj el egy rutin vérvételre meg beszéld meg a háziorvosoddal ezt a karjaidat érintő dolgot de szerintem idegi alapú lesz a dolog

Az ideg olyan dolgokat tud produkálni, hogy el sem hiszed, teljesen fel tudja az egész emberi szervezetet borítani és nem is gondolná az ember, hogy idegi alapon van rosszul miközben igen

De biztosat csak egy orvos mondhat meg vérkép adhat, vagy esetleg megnézik a keringést a karjaidban meg a szívedet, hogy normálisan működik e

2020. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!