Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetek ennyire szédülős...

Mitől lehetek ennyire szédülős és érzékeny?

Figyelt kérdés

Évek óta jelen van nálam az a probléma, hogy a legkisebb kellemetlenség hatására képes vagyok hányingert, szédülést produkálni. Például, ha nem alszom ki magam, tehát csak 3-4 órát alszom valamiért, akkor egész nap olyan, mintha fejbe vágtak volna, magas a pulzusom, hol fázom, hol melegem van...stb.

A koffeintől is néha szédülök, melegséget érzek.

Ha székelési ingerem van, akkor is kimegy a fejemből kicsit a vér, főleg ha tele is ettem magam.

Levegőtlen, kicsi helyeken is szédülök, izzadok, gyors a szívem, ugyanez a nyári melegben.

Nagyon fejfájós is vagyok.

Normális környezetben, kipihent állapotomban általában jó a közérzetem, egészségesnek érzem magam, sokat sportolok, nagyon jó formában vagyok, bírom a kemény edzéseket. De az érzékenységem oda vezet már, hogy utálok elmenni itthonról, mert attól félek, hogy valami baj lesz.


Nagyon régóta ilyen vagyok, az utóbbi 5 évben vizsgálták a szívem (szívultrahang, EKG), voltam koponya MRI-n, és sokszor vérvételen is. Mindig minden tökéletes, kivéve a szívem, ott egy enyhe mitralis prolapsus-t találtak, de az is olyan, hogy nem igényel semmi odafigyelést, nem kóros.


Mitől lehet ez az egész? Talán pszichés?


2017. nov. 18. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen szerintem pszichés alapon félsz valamitől, amit nem igazán tudsz hogy mitől. Lehet hogy vitamin hiányos is vagy . Arra nagyon tudom ajánlani a biotech USA daily napi vitaminjat. Én ezt szedem , igaz nem sportolok, de megvéd rengeteg mindentől és van benne szójalecitin. Tisztítja az érfalakat, erősíti a szívizomzatot.

És nagyon kedvező a mindennapi életre fáradekonysag stb .

Az is közre játszhat nálad hogy már rá is stresszelsz erre a dologra, és ha nem is lenne semmi bajod akkor is produkálja a szervezeted.

Nincs olyan gyógyszer bármi fájdalomcsillapító stb amit rendszeresen szedsz ? Iszol eleget ? Hiába nem vagy szomjas víz hiány jelei fejfájás,szédülés , remegés , főleg stresszhelyzetben

2017. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!