Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Ma úsztam háton a Balatonba és a fülembe is ment némi víz. Amikor kiúsztam a Balcsiból, borzasztóan elkezdett fájni a fejem, de olyan szinten, hogy azt hittem orvoshoz kell mennem. Nyomta két oldalt illetve a tarkómnál is. A fájdalom kb 30 perc múlva teljesen megszűnt.

Ez mennyire normális? Csak a víztől volt vagy komolyabb bajom van?



2020. júl. 5. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Hideg volt a víz?

Szédültél-e közbe?

Csináltál vele bármit hogy elmúljon vagy magától múlt el?

2020. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

23 fokos volt egy applikáció szerint.. Kb annyinak is érződött... Néhol melegebb volt



Nem szédültem.


Semmit nem tettem ellene, magától múlt el. Ittam egy kicsit, esetleg annyit, bár kétlem, hogy befolyásolta volna, főleg, hogy alkoholt ittam.

2020. júl. 5. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet csak a hideg víz volt tényleg. Annyit lehet hogy kipróbálni újra. Akár a balatonba vagy más viszonlag hidegebb vízbe hogy újra előjön-e. De ha csak ilyenkor csak így jelentkezett, akkor nincs semmi nagy baj.
2020. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Soha nem éreztem még ekkora fájdalmat,szóval remélem, hogy semmi komoly.

Nem szeretném mégegyszer kipróbálni :D

2020. júl. 5. 00:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként fokozatosan kezdett egyre jobban fájni? Vagy egyik pillanatról a másikra
2020. júl. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyik pillanatról a másikra. Egyik pillanatban tünetek nélkül úsztam majd mikor felegyenesedtem, hogy most már kisétálok, onnantól kezdve hirtelen megfájdult.
2020. júl. 5. 08:02
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ha máskor is előfordul, hogy ennyire fájjon, érdemes lehet beszélni a házidokival
2020. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!