Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miféle csípések lehetnek ezek...

Miféle csípések lehetnek ezek a lábamon?

Figyelt kérdés

[link]


Biztos, hogy nem ágyi poloska. Olyan már volt nekem, és annak a csípése nem ilyen. Viszketett, de mióta bekentem Curiosa-val, elmúlt a viszketés. A piros pöttyök még ott vannak.


Származhat növénytől? Csalán kizárva, mert az sem ilyen.



2020. júl. 10. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Bolha? Nincs házikedvenc? Nem simogattál kutyát?
2020. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, nálam ez hangyacsípés szokott lenni.
2020. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bolhacsípésnek tűnik.
2020. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
ágyi poloska
2020. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akár lapostetű is lehet, de bokán jellemzően bolha. Nem érzed, amikor csíp, kapd el a tettest?!
2020. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rövidnadrágban utaztam buszon. Ott össze lehet szedni ilyesmit? Kutya, macska kizárva. Tetvek? Úristen! Nem, azt hiszem, nem. Adok a higiéniára. Alsó végtag, bokatájék, igen, az bolha szokott lenni, ahogy most utánaolvastam. Szerencsére nincs több csípés, valami akcidentális dolog lehetett ez.
2020. júl. 10. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedésen tipikusan van bolha. Ami rossz ebben, hogy állaton élő bolhák emberi vértől pár nap után kipusztulnak. De csővi bolhái amit az üléskárpitba telepített, vidáman élhetnek a vérden.
2020. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Többet se ülök le a buszon 😀
2020. júl. 10. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
80-as években nem volt klima a buszokon, és nyáron a műbör ülésre könnyű volt ráizadni. Sok bűdös ember volt. És nyáron honalj kutyák falkában jártak. Visszont csak tiszta buszok kezdhettek reggel.
2020. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, és csövit elvitte a rendőr kmk-ért.


kmk = közveszélyes munka kerülés

2020. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!