Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi baja lehet a gyomromnak?

Mi baja lehet a gyomromnak?

Figyelt kérdés
Kb. fél órája nagyon fáj a gyomrom, és megijeszt a dolog. Pár hónappal ezelőtt ez mindennapos volt, minden éjszaka felkeltem, és volt, hogy órákat szenvedtem végig. Refluxos vagyok, Rabeman-t szedek napi 1et, azóta enyhült, régóta nem jött ki ennyire, ezért rémiszt meg a dolog, hogy most újra ez van. Vettem be szódabikarbónát, eszegetem a ropit, vizet iszom, de egyelőre nem érzek javulást és kicsit félek, ugyanis nagyon súlyos emetofóbiám van (hányástól való rettegés). Valami ötletet tudnátok ajánlani?

2020. júl. 17. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
REflux sajnos kellemetlen tud lenni nagyon. Korábban kórházban acido git suspensio-t kaptam, hamar rendbeszedett, és csak nagyon ritkán van okom panaszra, próbáld ki, vény nélkül kapható.
2020. júl. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor ennyire előjött nekem sem segített a szódabikarbóna, csak az orvos által felírt protonpumpa gátló, de az is csak 1-2 hét után hatott. Hányni soha nem hánytam, csak hányingerem volt és szinte semmit nem tudtam enni. Házi orvosod hívd fel, kérj időpontot, nem ártana egy-két vizsgálatot csináltatnia, hogy biztosan a reflux okozza-e a tüneteidet.
2020. júl. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Bocsi hogy ide írok nekem is ez a bajom. Mellkasom is szorít nagyon a gyomorszájnál nálatok is volt ilyen? Napok óta szenvedek, ma írt az orvos gyógyszert
2020. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!