Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi baja lehet a gyomromnak?

Mi baja lehet a gyomromnak?

Figyelt kérdés

Pár hete olyan furcsa a gyomrom. Nem fáj, inkább diszkomfort érzésem van. Nem igazán tudom elmagyarázni, olyasmi érzés, mint mikor az ember már nagyon éhes, mikor már nagyon régóta nem evett (7-8 óra) és akkor szokott ilyen érzés lenni, de nekem ez akkor sem szűnik meg, ha eszek. Lehet valami gyomorsav túltengés vagy az nem ilyen?

Egyébként rendesen eszek, más panaszom nincs. Mi lehet a baj?

Köszönöm!


2013. máj. 15. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem idegeskedtél az elmúlt hetekben? Nem hasonlít az érzés a gyomorideghez kicsit? Nekem vizsgák környékén ilyen a gyomrom, mint amit leírtál... de én tudom, hogy az az idegességtől, mert aztán mikor minden lement, elmúlik.
2013. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát most érettségizek és igazából az írásbeli előtt 5 nappal kezdődött kb, szóval lehet attól meg. Meg nem mindennapos és van amikor egész nap tart, máskor inkább délután jön elő csak, szóval ez is változó. Lehet, hogy tényleg ettől van. :/
2013. máj. 16. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:

több dolog okozhatja...


Lehet neurológiai a hypotalamusban lévő nem megfelelő működés , esetleg a bélbaktériumok feljebb vonultam a testedben és kárododást okoz.


Lehet hogy gyulladás.


Hol fáj a hasad letudnád írni...


Hogy ha gyakran érzed úgy hogy nagyon éhes vagy, akkor valószinűleg a hypotalamusodban van a gond.

2013. jún. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!