Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem érem be 10 óránál...

Miért nem érem be 10 óránál kevesebb alvással?

Figyelt kérdés

Másnak elég 6-8 én nekem meg a 10 is kevés. Még az a szerencse, hogy állandó délután járok dolgozni.

Semmi megeröltetőt nem csinálok. Nap végére nem vagyok fáradt. Haza érek 10:30-ra kb, nézem kicsit a tv-t 11-ig max fél 12-ig, utána még ágyban nyomkodom a telefont kb 1 órát (bekapcsolt kék fény szűrővel). Tehát max 1-kor elalszom, és szinte mindig 11-kor kelek. Van, amikor délben kelek. Aztán reggeli (akarom mondani ebéd), azt már indulhatok is munkába. Ez így annyira nem jó, így alig van életem. Haza jövök, alszom, felkelek, indulok munkába. Kb ennyi.

Ha állítok be ébresztőt (mondjuk 8-ra vagy 9-re) akkor nagyon nehezen bírok felkelni, és nagyon fáradt és álmos leszek egész nap.



2020. júl. 19. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagyunk egyformák. Valakinek elég a kevesebb is, valakinek többre van szüksége. Ennyi.
2020. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Azért vagy fáradt reggel, mert éppen mély alvásban vagy, amikor megszólal az ébresztő. Amúgy igaza van az elsőnek. A baj az, hogy természetellenesen élnek az emberek.
2020. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

De mit lehet tenni? Így át alszom a fél életem.

2020. júl. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!