Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális dolog, hogy 41...

Normális dolog, hogy 41 évesen nem érem el reggel a lábam?

Figyelt kérdés
Nehezemre esik a zokni felhúzása is, teljesen merevek a csontjaim, holott rendszeresen tornázok. Matracot cseréltünk, nagyon jó táskarugós, kemény matracunk van, és nem tudom mit tehetnék még, hogy ne fájjon reggel minden porcikám. Hogy lehetnék rugalmasabb hajlékonyabb? Pilates, jóga, ilyeneket tornázok, de nagyon merev vagyok.
2012. nov. 3. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A sok hús/fehérje és mesterséges anyagok fogyasztása okozhat ilyen tüneteket.


Egyél sokkal több (lehetöleg nyers vagy nem szétfözött) zöldséget, gyümölcsöt, igyál sok (napi 3-5 liter) ásványvizet vagy édesitetlen teát, kerüld a tartósitószereket, izfokozókat - magyarul ne vegyél félkész- illetve készételeket, füszerkeverékeket, leves- és egyéb kockákat, vegetát, édesitöszereket.

2012. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis magnéziumot, jót tesz az ízületeidnek, plusz javaslok még egy izomlazító kenőcsöt is. Én is ilyen voltam amikor raktárban dolgoztam, sokat kellett kézzel emelnem, és ugye az izmaimat túl terheltem kollégáim nekem is ezeket javasolták és bejött. Ha a hátaddal is gondod van javaslom hogy egy nap aludj a kemény padlón, tegyél rá egy vékonyabb paplant mondjuk és aludj rajta. Másnap lehet fájni fog, ezért is javaslom hogy hétvégén csináld, de helyre fog tenni.
2012. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez a tünet akkor jelentkezik, ha rossz a vérkeringésed. Nem ártana elmenned egy ilyen kivizsgálásra, mint anginológia
2012. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tényleg rossz a vérkeringésem, nagyon sápadt vagyok mindig, néha lábgörcs is előjön és fázós is vagyok, sokszor szédülök is. De mit lehetne ezek ellen tenni? Ülőmunkát végzek, és napi fél óra-40 p tornára van időm.
2012. nov. 3. 10:48
 5/12 A kérdező kommentje:
És köszönöm, próbálok a táplálkozáson változtatni, néha sikerül, de egy hét után már undorodom a zöldségektől, képtelen vagyok megenni őket. Nem kívánom, és nehezemre esik enni őket, de erőltetem.
2012. nov. 3. 10:49
 6/12 anonim ***** válasza:
A vérkeringési problémát lehet gyógyszeresen kezelni, de először próbálj meg sok folyadékot fogyasztani.
2012. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
értágító vérhígítóval sokat lehet rajta segíteni.
2012. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy reggel egy meleg tussolás, sokat javít a bemerevedett izmokon
2012. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. nov. 7. 09:25
 10/12 anonim ***** válasza:
A leírtakon kívül egy teljes teströntgen sem ártana, hátha van valami elcsúszás vagy kopás is.
2013. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!