Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már egy ideje tapasztalom azt...

Saucony kérdése:

Már egy ideje tapasztalom azt hogy napjában többször mintha nyomásváltozás lenne a fülemben és olyan mintha a bedugulna egy másodpercre. Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Olyankor mindig halk sípolás követi De sose tart pár másodpercnél tovább. Van mikor napokig nem jelentkezik van mikor eléggé sűrűn. voltam már egy csomó vizsgálaton mindig azt mondták minden rendben van. De akkor merre keresgéljek? Vérnyomásom szokott néha változni De csak minimálisan és nem magas. A pulzusom nagyon ritkán megy 80 fölé
2020. júl. 31. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

"sose tart pár másodpercnél tovább. Van mikor napokig nem jelentkezik ... voltam már egy csomó vizsgálaton mindig azt mondták minden rendben van. De akkor merre keresgéljek?"

Miért kéne tovább keresgélni? Nem szántál már így is épp elég időt erre a pár másodperces problémára (még akkor is, ha vissza-visszajön)? Örülj neki, hogy minden rendben, és ne foglalkozz vele tovább.

Ha annyira úgy érzed, hogy tovább kell keresgélned, akkor a hipochondria irányát javaslom, és pszichológust.

2020. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"voltam már egy csomó vizsgálaton mindig azt mondták minden rendben van"

Ugye nem azt várod, hogy egy csomó orvos szakvéleményét majd pont mi bíráljuk felül? Milyen alapon tehetnénk? Se orvosok nem vagyunk, se nem vizsgálhatunk meg, se azokat a vizsgálati eredményeket nem látjuk, amit az a csomó orvos leírt, se semmi.

2020. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!