Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert van hányingerem a kocsiban?

Miert van hányingerem a kocsiban?

Figyelt kérdés
Kiskoromtól kezdve voltak ezzel problémáim. Kifejezetten csak akkor, amikor hátul ülök. Ilyenkor hányingerem lesz, fáj a fejem, hányok. Ezt fokozza, ha olvasok vagy telefonozom. Majd miután kiszállok a kocsiból öt perc múlva elmúlik.
2020. aug. 7. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert amúgy szar hátul ülni egy kocsiban. Tényleg ilyen egyszerű a magyarázat rá. Ne ülj hátul és ennyi.
2020. aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem reggeliztél, és úgy mentetek el. Jellemzően akkor szoktak a gyerekek így lenni.
2020. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kinetózis

[link]

2020. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Furujika ***** válasza:
100%

Nekem nem mulik el 5 perc mulva utazas utan. Kell neki kb 1/2 ora.

Megoldas: anyosulesen ulni es folyamatosan kinezni elore, mintha vezetnel.

Csak akkor vagyok rosszul kocsiban ha nem en vezetek. Tavolsagi buszon is ajanlatos a legelso sorba ulni.

Vissza az autohoz.

Ha hatul ulsz, akkor ne bal vagy jobb oldalt, hanem kozepre ulj (es kosd be magad). Ha kozepen ulsz, akkor pont ugy kilatsz, mint ha elol ulnel.

Ha egyik sem lehetseges, akkor en nem szoktam enni elotte. Ha eszek, es nem latok ki, tuti hanyingerem lesz. Ha nem eszek utazas elott mondjuk 3 oraval, akkor nem leszek rosszul.

2020. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hasonló volt velem kb.18 éves koromig, utána folyamatosan gyengültek a tünetek, bár olvasni vagy telefonozni így sem igazán tudok.

Idővel valamennyit javulni fog, de elmúlni nem igazán fog :/

2020. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utazási betegség,amit linkeltek is. Nem tudom hány éves vagy,de ki lehet nőni ha még fiatal vagy. Egészen 16 éves koromig ez volt, ha szerpentinen megyünk még most is émelygek. Utazás előtt vegyél be D dalont vagy B6-ot, ablak mellett ülj,ha kell le tudd húzni levegőért és ne telefonozz vagy olvass,mert csak rontasz a helyzeten. Hallgass zenét,nézd a tájat,beszélgess,tereld a figyelmedet.
2020. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!