Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhat a kézremegés?

Mire utalhat a kézremegés?

Figyelt kérdés

42 éves nő vagyok, igyekszem egészségesen étkezni, heti 2-3x tornázok, 4-5 kg súlyfeleslegem van, nem dohányzom, napi 1-2 tejeskávét iszok, alkoholt egyáltalán nem.


Talán néhány hónapja érzem időnként mintha remegne mindkét kezem, olykor a lábaim is, leginkább zuhany alól kiszállva, mintha nehezen találnák a lábaim a koordinációt.


De most egész feltűnően, ha elkezdek éhes lenni, vagy egyszerűen csak még keveset ettem, akkor nagyon remeg mindkét kezem.


Mire utalhat ez szerintetek?

Vagy ne foglalkozzak vele, elmúlik?


2020. aug. 9. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyre és vércukorra kérj egy labort.
2020. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Klimax elindulhatott talán...


Nekem már 37 éves koromban elindultak mindenféle tünetek a súlyos kimerültségtől.


(Édesanyámat akkor már 5 éve ápoltam, tavaly augusztusban elhunyt szegény - a napokban lesz az egy éves évforduló.)


Nincs valamilyen tartós stresszforrás az életedben, amit nem tudsz egyedül megoldani? Megélhetési vagy családi gondok? Házastárs/élettárs, egyéb párkapcsolati forma, gyermek, szüleid? Munkahelyi légkör? Kollégák, főnök?


Üdv: 46/N

2020. aug. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló, nagyon sajnálom, hogy elveszítetted anyukádat.:(


Hát stresszforrásom az van jóóó sok... Igy van ahogy írod, mindegyik területen, és igen, sokszor érzem, hogy akárhogy igyekszem, nem tudok változtatni a dolgokon.


Vérzés-problémák miatt nőgyógyászom is pajzsmirigy- és általános vérvetelt javasolt. Ma kaptam beutalót körzeti dokimtól nagylaborra TSH-val, majd csütörtökön megyek.


Megírom majd, hogy mit mutat a vérkép.


Köszönöm a válaszokat!

2020. aug. 10. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!