Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetek attól ennyire fáradt,...

Lehetek attól ennyire fáradt, hogy idén még nem voltam szabadságon?

Figyelt kérdés

Még kb. 2 hét mire szabira tudok menni, de már olyan mértékben kimerült vagyok, hogy arra szavak nincsenek.


Eddig lakáshitelt, ügyvédet, ingatlanost intéztünk, a szabim kell a költözködéshez.


Vagy lehet vitaminhiány?


2020. aug. 13. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Bármi lehet. Rossz táplálkozás, rossz alvás, kevés levegő kevés mozgás stb.

2020. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Erős a gyanúm, hogy a felborult bélflóra az elsődleges ok. Akármilyen hihetetlen, minden életfolyamatot a bacik irányítanak.
2020. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Persze, mert akinek nincs "felborult bélflórája" az 40 évet is lehúz szabi nélkül.
2020. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinted, kedves utolsó 50-100 éve egy paraszt mikor volt szabadságon? Még hétvégéje sem volt, hiszen az állatok nem voltak tekintettel a vasárnapra, vagy karácsonyra. Tette a dolgát látástó mikulásig, és hidd el, sokkal egészségesebb volt, minta mai városi nép, akik negyven fölött már mindenféle nyavalyával küszködnek.

40 évig én is városban laktam, és magam is beteg voltam. Csak mióta (21 éve) vidékre költöztem, és nem bolti szarokat eszem, vagyok rendben. Egy nátha se kap el, és két évtizede nem volt tabletta a számban.

2020. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Parasztember a tél felében szabin volt, csak szólok.
2020. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet kimerültségtől. Az embernek szüksége van a lazításra!
2020. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!