Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A koronavírus miatt írathatok...

A koronavírus miatt írathatok ki az orvossal pár hét beteg szabadságot ha nem vagyok fertőzött csak kicsit meg vagyok fázva?

Figyelt kérdés

ugye mindenhonnan azt lehet hallani hogy maradjunk otthon, de az én munkahelyemen nincs leállás emiatt, viszont félek bemenni mert a buszon még mindig rengetegen vannak és nem akarom elkapni ezt a vírust semmiképp

tudom hogy tovább fog tartani ez az egész 1-2 hétnél de akkor is félek a belvárosban utazgatni ennyi ember között ilyen helyzetben meg a munkatársaknál volt már szó hogy valakinek a valakije fertőzött volt stb...



2020. márc. 21. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
NEM!
2020. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ismerős az orvos, grippével kiírhat.
2020. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Írasd ki magad B3490-es BNO-val, de csak ha tényleg beteg vagy. A buszon elég kis eséllyel fogod elkapni (hacsak nem permetezi szét valaki szándékosan), még a páni félelem is nagyobb eséllyel betegít meg.
2020. márc. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!