Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Öblítőt ittam fogadásból....

Öblítőt ittam fogadásból. Lehet bármiféle bajom?

Figyelt kérdés
Éppenhogy belekortyoltam egy keveset, de soha többé nem leszek ekkora idióta. Lehet bármi bajom ilyen kevéstől? (Példának tegyük fel, hogy kevesebb, mint amennyi szájvizet használok reggelente fogmosáshoz.)

2020. aug. 14. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen volt? Halál komolyan kérdezem. Azt nem tudom, lehet e belőle bajod (bár egy kortytól nem hiszem, hogy harangoznak), csak tényleg érdekel, milyen volt.
2020. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miét ne lehetne ?
2020. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha most tudod, hogy veszélyes dolgot tettél, akkor, amikor megtetted, hogyhogy nem tudtad? Ugyanaz az ember vagy.
2020. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ekkora szellemi fogyatékos még is hogy lehetsz?
2020. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem elég baj, hogy idióta vagy?
2020. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Olyan lelki állapotban voltam, ahol nem tudtam tisztán gondolkozni(Kiakadtam, bepánikoltam és a sírás kerülgetett). Nem szeretném részletezni, hogy miért. Hirtelen ez tűnt a legjobb megoldásnak és instant lehúztam egy keveset.

Olyan mint az illata, csak végigmarja a torkod és utána rózsaillatút fogsz böfögni vagy 1 óráig, ha nem tovább. Kezdek jobban lenni már, de azóta is, 2xes fogmosás után is érzem a számban az ízét.

2020. aug. 14. 18:58
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Hypo-t (nátrium-hipoklorit) merted volna megkóstolni?
2020. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Valahogy nem tudok olyan élethelyzetet elképzelni, ahol a legjobb megoldásnak az tűnik, hogy öblítőt iszok. :D Mi volt akkor a legrosszabb megoldás?
2020. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésben még azt írtad, hogy fogadásból ittál bele. Most akkor hogy volt?
2020. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Erről egyik exbarátom jutott eszembe, aki mikor nálunk volt, egyszercsak megfogta a légfrissítőt, és magára fújta. Mikor kérdeztem, miért csinálta, csak annyit tudott mondani, hogy ez tűnt a legjobb megoldásnak.
2020. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!