Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy orvostól az igazság. Mit...

Egy orvostól az igazság. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Huhh.. hol is kezdjem. Ismerősöm egy kardiológus. Vele volt tegnap egy kávém, amiből 2-3 órás beszélgetés lett. Olyan dolgokat osztott meg, amit úgy gondoltam, hogy meg kell valahol osszak. Ez egy elég hosszú sztori lenne, a lényeg a lényeg, a gyógyszeripar szándékosan viszi bele az embereket a halálba. Kezdem talán a legrosszabbal. Olyan embereket diagnosztizálnak rákkal, akiknek semmi bajuk, majd elmennek kemora, és annak a mellékhatásaiba halnak bele. A kemoba nagy pénz van a gyógyszeriparnak. Akkor. Az orvosok jutalékot kapnak azért ha felírnak egy adott gyógyszert. Ezért van az, hogyha semmi bajod sincs akkor is felírnak valamit, mert ők ezért jutalmat kapnak. Legfőképpen nyaralásokat. Ha kevesebbet adnak el, akkor mondjuk Horvátországba. Ha többet, akkor már Mexikóba. A tanács: SOHA ne használj SEMMILYEN gyógyszert, maximum fájdalomcsillapítót, mert a többi maga visz bele a halálba! Szerintetek nem gondolnak a nagy vezetők a túlnépesedésre, dehogynem! Valaki napi 10 gyógyszert vesz be, nem véletlenül! Annak a háromnegyede olyan mérgező, hogy kevesebbet fogsz élni mintha hagynád hogy bajod legyen gyógyszer nélkül. Én olyan ember vagyok, aki ezeket nem tudja magába tartani, és hányingerem van az egész világtól. Ez az orvos például lelépett az orvosi pályáról, mert azt mondta, hogy ő személy szerint nem bírja ezt gyomorral, azokat a sötét dolgokat amik a gyógyszeriparban mennek. Tudom, sok lesz a szkeptikus, meg csak kitaláltam, de nem. Higyjétek el, hogy nem. Amiket itt leírtam, az egy kardiológus szájából hangzottak el.

2020. aug. 15. 08:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Lenne még bőven sztorim, de arra itt és most se idő, se “hely” nincs.
2020. aug. 15. 08:31
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Azért ez így erős túlzás.

Az elmúlt 10 hónapban viszonylag sokat jártam orvosokhoz, egyetlen egy volt közülük, aki mindjárt többféle gyógyszert akart fölírni, és közben sorozatos vetélésekkel meg a saját halálommal fenyegetett. Több dologban is rájöttem hogy hazudik, bele a szemembe, úgyhogy kértem másodvéleményt, nem kell gyógyszer.

De az összes többi orvos akivel dolgom volt, együttműködő és megértő volt. Elmondták mit gondolnak, rám bízták a döntést, hagytak gondolkodási időt. Azt éreztem hogy rajtam akarnak segíteni,nem a pénztárcájukon. Mindegyik támogatott benne hogy gyógyszer/műtét előtt várjunk, próbáljuk ki az életmódváltást, vitamint, több sportot, hátha elég. Szóval messze nem minden orvos a beteg kárán akar meggazdagodni, sőt.

2020. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Hál Istennek hogy befejezted!
2020. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hmm. Ez jó hír. Akkor vannak normális dokik. Nekem mindig is olyan volt a háziorvosom, hogy elmentem hozzá hasmenéssel és 2 féle sz*rt is felírt rá. Persze sose váltottam ki.
2020. aug. 15. 08:43
 5/18 A kérdező kommentje:
Na mivan utolsó, csak nem magadra ismertél? Nem baj, létezik a pokol is, kellenek oda emberek úgyis.
2020. aug. 15. 08:44
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
te nem vagy normális
2020. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
2020. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ez az igazság sajnos. Ezért írnak fel ennyi gyógyszert, mert kell nekik a pénz. Sötét egy világ a gyógyszeripar.

Nagyon ügyes vagy utolsó, csak mire alapozod a hülyeségemet? Mondj bizonyítékot amivel alátámasztod az igazam. Ne csak linkelgessél, meg annyit írj hogy nem vagyok normális, hanem indokold is meg. Ennyit én is tudnék írni :)

2020. aug. 15. 12:57
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha már megszólítottál. Soha de soha nem írnám h. nem vagy normális. Nem szokásom idegeneket minősíteni.
2020. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Folyt. köv. mért támasztanám alá a Te igazadat. Elég ha a magamét tudom.
2020. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!