Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A futás jól fogyaszt?

A futás jól fogyaszt?

Figyelt kérdés
Hétfő óta járok futni, hétfőn negyed órát, tegnap és ma fél órát futottam. 73 kg vagyok, ha 65 lennék az ideális lenne. Ezen a héten minden nap elmegyek még, jövőhéttől pedig a heti 3 minimum meglesz. Szeptemberre milyen eredményeket érhetek el? Amúgy az evésre is odafigyelek, 7 után nem nagyon eszek már és nem eszek össze mindent.
2010. aug. 4. 23:40
 1/6 anonim válasza:
a térdedre vigyázz.
2010. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vigyázok:) de amúgy a combomban érzek izomlázat, bár tegnap óta javult.
2010. aug. 4. 23:49
 3/6 anonim válasza:

Szerintem érhetsz el jó eredményt

De ha időd engedi akkor egy órát edz de persze így is jó csak így lassabb lesz.

Amúgy én is próbáltam már futni h fogyjak de a térdem nem bírja a 'gyűrődést' pedig csak 14 éves vagyok könyörgöm.. :/

De sztem ezt örököltem apukámtól.. :S na mindegy :D

Szal az a lényeg hogy szerintem igen érhetsz el látványos eredményt :D

2010. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tornázz is mellé, akkor hatásosabb. Elég csak fél óra is, ha kitartó vagy meglesz az eredménye.
2010. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szeptemberre leadhatsz 5 kilót.

Amúgy egy elég gyors, tempós séta is jó, ha az izületek nem olyan jók. Ráadásul én úgy sokkal tovább bírom. És egy lazább kocogás jobban éget zsírt, mint egy gyors futás. Pulzus szerint 120-130 a zsírégető tartomány.:)

2010. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
inkább sétálj napi 1órát vagy még többet sokkal egésségesebb, és a térded se teszed ki kockázatnak
2010. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!