Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok rendesen...

Miért nem tudok rendesen lebetegedni ilyen szarság helyett?

Figyelt kérdés
Már 1 hete folyton hőemelkedésem van, de csak 37.1-2, de szarul is vagyok, gyengének érzem magam, fáj a fejem, nem tudom kialudni magam, fázok. És ez amúgy havonta egyszer megesik legalább már egy ideje. Eskü jobb lenne ha kijönne rajtam rendesen ez a valami, éw vissza se jönne.
2020. aug. 19. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez havonta előfordul, akkor orvoshoz kell menni, ki kell vizsgáltatni magad. A 37.1-2 pedig épp elég, ez is elég ahhoz, hogy így érezd magad.
2020. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Klímától, allergiától szoktak ilyen tünetek lenni, pl. a háziorvos ingyen megvizsgál!
2020. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én jó pár évvel ezelőtt voltam hasonló szituban. Állandó hőemelkedés, gyengeség, fáradságérzet stb. Orvoshoz mentem, nem talált semmit, de elküldött azért egy laborra. Különösebb eltérés nem volt, a vérsüllyedés is csak 15 volt. Viszont a problémák továbbra is fennálltak. A házidoki már az idegeimre akart kezelni, míg végül kikönyörögtem egy beutalót tüdőszűrésre, lesz ami lesz alapon. Egy gyönyörű, vírusos tüdőgyulladásra derült fény, az egyik tüdőm teljesen be volt satírozva. Azt mondták ez olyan, amit szimplán nem hall az orvos, csak szűréssel mutatható ki. Hetekig, sőt, hónapokig tartott a teljes felépülés. Úgyhogy menj orvoshoz és vizsgáltasd ki magad.
2020. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2020. aug. 20. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!