Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok reggel kába? Sem...

Miért vagyok reggel kába? Sem a kávé, sem az energiaital, semmi ilyesmi nem hat rám jól. Csak a nyugtató hatású tea vagy a sör (kipróbáltam). Nem vagyok depressziós, semmi ilyesmi. Kialszom magam rendesen.

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 08:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából ebédig a koncentráció sem megy igazán. Úgy érzem, mintha a nyugtató hatású tea valaminek a túlműködését blokkolná bennem és emiatt a kábultság kissé alábbhagy.
2020. aug. 14. 08:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bioritmus, meleg, nem jó ágy, stb, sok oka lehet. Én télen frissebb vagyok 5 óra alvás után, mint most 9 óra hempergés után.
2020. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem mindig szükségem van a 8 órára a maximális szellemi teljesítményhez.
2020. aug. 14. 09:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy kb. fél éve tart ez az állapot, amit írtam.
2020. aug. 14. 09:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez nem az, de kicsit hasonlít és sztem érdekes, hogy a hiperaktivitás is olyan gyógyszert adnak, ami az egészséges szervezetet felpörgeti, a hiperaktív viszont lenyugszik. Ez azt hiszem egy hormon miatt van.
2020. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ásványianyagok, vitaminok, reggeli torna felfrissíti a vérkerigésed

Jó ha van a szervezetedben magnézium, b vitamin, vas, szelén, e-vitamin stb.

2020. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!