Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap be ittasodtam,most...

Tegnap be ittasodtam,most megy a hasam és még nem ettem semmit csak vizet ittam. Remeg még a fejem is,mit kell tennem,hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Voltak így már,mit tettek ilyen esetben,hogy lett jobb?
2020. aug. 21. 04:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, nekem a szénsavas ásványvíz jön be. És egyél ugye.
2020. aug. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vkinek a kávé jön be. A sok víz is jó persze.
2020. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy aki berúg, mi a francot sajnáltatja magát másnap a nagy nyilvánosság előtt? Te tehetsz róla, nem ?
2020. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah,én tehetek róla igen.
2020. aug. 22. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyél levest, valami könnyűt... savanykásat, zöldséglevest vagy ilyesmit. Sok folyadék és alvás. Na meg legközelebb beivás után és lefekvés előtt nyomj le a torkodon egy liter vizet, másnap könnyebb lesz :P
2020. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyál egy sört. Jót fog tenni, nem viccelek. Aztán egyél valami könnyű ételt. Smack leves tökéletes ilyenkor (ne csípőset). Holnapra már jobb lesz.
2020. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Feküdj, igyál. Ha tudsz mozogni, tusolj, levegőzz. Én nem erőltetném a kaját, ha nem megy.
2020. aug. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!