Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Darázs a szobámba. Sokáig...

Darázs a szobámba. Sokáig volt nyitva az ablakom 2 berepult sikerült őket leutnom de felek hogy van meg és nem merek elaludni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Feküdj le nyugodtan és aludj. A darázs nem bánt ha te sem bántod őt.
2020. aug. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Dehogynem bánt, engem is így csípett meg. A megoldás az, hogy kinyitod az ajtód, és felkapcsolod a melletted lévő helyiségben a lámpát, mivel mindig a fényre mennek.
2020. aug. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2 es jólmondja
2020. aug. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bánt a kutya fa5zát bánt! 50 éve, nagyanyámék tyúkólpadlásán hemzsegtek a darazsak. 8 hatalmas fészek lógott a gerendákon. Na, ott megtanultam a leckét; ha óvatosan mozogsz, nem teszel fenyegető mozdulatot, még a fészek közelében sem támadnak nem hogy számukra idegen helyen.
2020. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én is falun nőttem fel ahol rengeteg darázs meg darázsfészek volt. Soha sem bántottak ha mi nem bántottuk őket. A darázs csak védekezésből csíp.
2020. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Darázs?

Megvan?

2020. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!