Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszaka mar lassan minden nap...

Éjszaka mar lassan minden nap felriadok. Azt álmodom hogy valaki bejon a szobamba. Amikor felriadok gyorsan lámpa fel de nincs senki ott. Minden nap ezt álmodom és felriadok. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 22:44
 1/2 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Tegyél az ajtó elé széket olyan cuccokkal, amik jól zörögnek, ha leesnek, aztán mantrázd esténként, hogy ha nincs zörgés, nem is jön be senki. Jobb ötletem nincs.
2015. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen időszakom, azzal a különbséggel, hogy én "arra riadtam fel", hogy többen az ágyam körül állnak. Bármivel próbálkoztam, nem segített, a végén már féltem elaludni, és ez természetesen kihatott a napközbeni teljesítményemre is.

Már annyira el voltam keseredve, hogy elmentem egy látóhoz - vagy ahogy ő hívta magát, egy orákulumhoz-, pedig nagyon távol áll tőlem az ilyesmi. Egy ismerősömtől hallottam róla, ő azért kereste fel, mert a 3 év körüli kislányának rémálmai voltak - neki segített, gondoltam, hogy egy próbát megér.

Elmeséltem tehát a látónak, hogy mit látok álmomban, erre annyit mondott, hogy ne féljek tőlük, ők azért jönnek, hogy segítsenek... hát mondanom sem kell, ettől nem éreztem magam jobban :D Azt mondta, hogy ő megbeszéli velük, hogy ne csinálják ezt többet, mert megijesztenek vele. Nos... nem tudtam, hogy röhögjek vagy csak sajnáljam a kidobott pénzemet - de most jön a csavar: attól a naptól fogva soha többé nem álmodtam ezt :DDD

2015. júl. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!