Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Deadelon fülzúgásra jó?

Deadelon fülzúgásra jó?

Figyelt kérdés
Aztmondta anyu egyik ismerőse hogy fülzúgásra és szédülésre vegyek be egy deadelont, enyhítené mindkettőt?

2020. aug. 30. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyikre sem jo.
2020. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TR75 ***** válasza:
93%
Konkrétan a Daedalontól lehet, hogy csak jobban szédülnél.
2020. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Daedalon nem jó fülzúgásra.
2020. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Fülzúgás gyógyszerek kb semmit nem érnek,legfeljebb ha vérkeringés miatt zúg a füled.Kikéne deríteni az okát és azt kezelni.
2020. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
A 4 es jó választ írt.Csak hogy ezt nagyon nehéz kideriteni,a mai egészség ügynek erre nincs ideje .
2020. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

5-ös,egyetértek veled,nekem is voltak ilyen problémáim,jóformán a fül-orr-gégész le se szart,megkérdezte folytonos,kétoldali-egyoldali és kb ennyi,felírt betasercet,ami annyit is ért,semmit.Aztán nekem kellett utána járnom,hogy hogyan tudok különbséget tenni fülzúgás és fülzúgás között.Mármint,hogyan tudod megkülönböztetni,hogy pl nem agydaganat hanem vérkeringés az okozó.Szóval kérdező sokat segítene ha megtudnád mondani milyen is az a hang.Sípoló,zúgó,búgó,lüktető,doromboló?Tartok egy gyorstalpalót.Sípoló általában idegi eredetű és leggyakrabban mozgásszervi elváltozás vagy migrén okozza(nekem előbbi volt),tehát gyógyszer lóf*szt nem ér,a zúgó vagy búgó esetleg a doromboló az lehet vérkeringés vagy fül-orr gégészeti rendellenesség,de inkább az utóbbi,a lüktető,pulzáló akár agydaganat is lehet,de ne aggódj azért annak vannak komolyabb tünetei,amiből már tudnád,hogy olyanod van,de a lüktető leginkább valamilyen keringési rendellenesség miatt van.Akkor még említettél szédülést,sokat segítene ha megmondanád milyen jellegű.Bizonytalanság érzet,forgó jellegű,gyengeségérzet?Utóbbi kettő járhat fülzúgással,mert lehet átfedés az okok között,ha forgó jellegű akkor szinte 90%,hogy valami fül-orr gégészeti betegséged van(Meniére-szindróma,vesztibuláris migrén,BPPV)ha gyengeségérzet,akkor a keringéssel lehet a baj.De egy szó mint 100,menj el orvoshoz,ennyit tudtam segíteni,de hozzá teszem Én nem vagyok orvos,orvos is tévedhet Én meg még inkább ilyen téren.Leginkább saját tapasztalatból beszélek,de fontos ne legyél ilyen,hogy majd a gyógyszer az jó lesz,minél kevesebb problémát próbálj gyógyszerrel megoldani,tényleg csak legvégsőbb esetben.

2020. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!