Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fülzúgásra három hónapig...

Fülzúgásra három hónapig Betaserc és Bilobil fortet szedtem semmi hatással. A hallásommal nincs baj. Milyen vizsgálatot végezhetnek még hogy kiderüljön mi a bajom?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eddig milyen vizsgálat volt? A Betaserc-kel nekem pl. csak fél év után kezdett javulni valamennyire a fülem. Nem biztos, hogy találnak szervi okot egyébként.
2008. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Neurológus és orr ful gégészet.Vérnyomás rendben.És csak a jobb fülem,távoli motorzúgásszerű és persze csak este,csendben hallom
2008. aug. 28. 15:35
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálad mi a helyzet? Engem 2 és fél éve vizsgálnak... 2 oldali fül vagy fej zúgásom van. Ehhez társult most szeptember óta folyamatos szédülés, erre most Betahistint szedek, szerintem ugyanaz lehet, mint a Betaserc (anno azt én is szedtem)/külföldön élek a Betasercet otthon kaptam).

Amúgy Tinnitus. Nekem annyit mondtak, tanuljak meg vele élni. Elég sokáig tartott, de elfogadtam az állapotot :o(, de azért nem hagyom annyiba. Pont most megyek, pl szemorvoshoz. Kíváncsi avgyok nálad hogy alakult?


Amúgy már mindenfélét kipróbáltam. Hangterápia, jóga, stb stb stb...

2008. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szia ,semmi javulás,este bedugom vattával a fülemet és így el tudok aludni.Nappal nem hallom.
2008. dec. 17. 12:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Voltál már valamilyen vizsgálaton azóta?
2008. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha minden jol alakul,akkor lesz picibabank,ugyhogy nem szedhetek jelenleg ugysem gyogyszert,mas vizsgalaton nem voltam azota.
2008. dec. 17. 20:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Te jó ég! :o) Ez szuper.

Megírnád, hogy hogy alakulsz a terhesség alatt?

Mi is szeretnénk kis babót, de nem merjük bevállalni, mert félünk a szüléstől. Mivel nem tudják mitől van ez a zúgás. Nehogy valami ér elváltozás legyen, s ha erőlködöm elpattan vagy tudom is én. Vagy felerősödik a zaj. Ugyebár az orvos meg nem mondja biztosra hogy emiatt szükséges e a császár.

2008. dec. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nekem egy röntgen felvétel mutatta ki,h miért zúg a fülem,nyakcsigolya probléma.

Javasolt ez, vagy MRI vizsgálat az egész agyról,amely kimutathat egy esetleges jóindulatú vadhús csomót, sérvet,ami esetleg nyomja az ereket vagy egy hallóideget

2010. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hat es fel honapos a kislanyom.Azota is zug a fulem,ha majd befejezem a szoptatast elmegyek ujbol a dokihoz.Egyebkent csaszarral szultem mert nem volt befordulva,nalatok nem jon a baba?
2010. febr. 17. 13:32
 10/13 gejza24 válasza:

Próbáld meg Te is akusztikus neuromodulációval, nekem már majdnem elmúlt!


BG

2011. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!