Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak beképzelem magamnak,...

Csak beképzelem magamnak, vagy a vérvételtől lett ilyen rossz a közérzetem? Nem félek a tűszúrástól mégis nagyon izgultam. Miután túlestem rajta nagyon fáradt és álmos lettem. Kicsit vérszegény vagyok a vérnyomásom is alacsony.

Figyelt kérdés
Csak 1 ampullányit vettek. Nem tudom mivel javíthatnék az állapotomon, legszívesebben aludnék de dolgoznom kell. És a gyomrom is gyenge mert a stressz miatt felfordult. Szóval a kávé most nem lenne jó ötlet.
2020. szept. 1. 09:54
 1/9 anonim válasza:

Én is így vagyok, hiába mondom, hogy nem a tűtől félek. Levesznek egy kicsi vért, utána azonnal, vagy nem sokkal rosszul leszek, volt, hogy elájultam, fejtetni kellett, bolt, hogy bent tartottak emiatt aznapra. Én ezért nem adok vért, mert kb. meghalnék, de az ezer százalék, hogy mentő kaparna össze. Nem bírnám ki.


Pihenj, feküdj, szerimtem ne menj ma sehova! Igyál rendesen és szerintem a kávét délutánig hanyagold. Én menstruáció mkor is rosszul vagyok, volt hogy ájultam, de ez durva...


Gyerekorvos szerint bolond vagyok, megjátszom magam...

2020. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Én is borzasztó rosszul szoktam lenni vérvétel előtt, meg közvetlenül utána. Én kérni szoktam, hogy fektetve vegyenek vért tőlem, és szólok vérvétel előtt, hogy rosszul szoktam lenni.
2020. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ott még semmi bajom nem volt és simán bejöttem a munkahelyemre is. Itt jött rám ez a gyengeség. Nem tudok pihenni meg feküdni :( dolgoznom kell délutánig ;( amúgy nekem régen nem volt ez. Egy műtét után kezdődött, hogy már mindentől rosszul vagyok ami orvossal kapcsolatos. Meg menses során is. Van 1 nap mikor alig bírok kikelni az ágyból. Pedig nem is erős a mensesem. Mondjuk nyilván ez az esős idő sem a legjobb. :(
2020. szept. 1. 10:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy vérvétel során nagyon hősies voltam még én vigasztaltam a nővérkét mert csak kézfejből tudott venni, hogy nem is fájt. De ha fájt volna sem nagyon érdekel inkább a rosszulléttől félek mindig.
2020. szept. 1. 10:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettél valamit ittál valamit előtte? Nagyon rá görcsöltél a vérvételre? Ha igen utólagosan mikor ellazulsz leeshet a vércukor , ellazulnak az izmaid nincs az a feszítő erő ami +ba hajtja a véred . Vannak ilyen mellékes tényezők amik nagyon fontosak.
2020. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen nagyon rágörcsöltem annyira, hogy hasmenést is kaptam reggel. Csak vizet ittam mást nem lehetett. Azóta is csak pirítóst vajjal meg sós kekszet.
2020. szept. 1. 11:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet akkor elötte inkább rozsos kekszet egyél annak nagyobb a tápértéke, de ha ennyire rágörcsölsz akkor a vérvétel utáni stressz-relaxációval van gondod. Ahogy írtam a szervezeted "leereszt" :D a stressz után annyira ellazulsz hgy idő kell hogy rendesen újra indulj. Vigyél magaddal stressz labdát és mikor végeztél nyomogasd egy fél órát. Ezt szoktás is javasolni.
2020. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De éhgyomorra kell menni nem lehet enni semmitsem. :o

Stresszlabda az van nálam. Mondjuk lehet, hogy leeresztettem mert legutóbb is alig tudtam hazabotorkálni egy szakrendelésről pedig ott nem vettek vért. Csak akkor nem ijedtem meg tőle.

2020. szept. 1. 11:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Viszont mikor házhoz jött a nővér vért venni akkor is nyomi voltam egész nap. Fene tudja.
2020. szept. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!